Після проектний моніторинг ОВД

Після проектний моніторинг ОВД , знижка 50% на лабораторні послуги. З кінця грудня 2017 року оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВД) стала обов’язковою. Це ряд заходів і процесів, які включають підготовку вимірювань і досліджень, збір та аналіз інформації, складання на основі отриманих даних докладного звіту та висновку. Після, даний документ передається замовнику і до відповідних органів. Охоплення та сфера, яка підлягає оцінці ОВД дуже широка, починаючи від будівництва і закінчуючи ліквідацією об’єктів.

Наступним етапом після оцінки впливу на навколишнє середовище є післяпроектний моніторинг. Це основна частина процесу ОВД, терміном дії на 5 років. Дана процедура має на увазі проведення лабораторних досліджень об’єктів навколишнього середовища на регулярній основі, але не менше одного разу на квартал (3 місяці). Послуга процесу після проектного моніторингу включає:

 1. Розробку програми і плану.
 2. Розробку індивідуального графіка.
 3. Здійснення моніторингу.
 4. Підготовку звіту.
 5. Розробку відповідних заходів і дій.

Спираючись на Закон України «Про оцінку впливу на навколишнє середовище», процес проведення після проектного моніторингу передбачається висновком з ув’язнення ОВД. Компанія забезпечує моніторинг для того, щоб визначити будь-які розбіжності та відхилення в прогнозованої ступеня впливу ефективності дій і заходів щодо запобігання забрудненню навколишнього середовища або його уникнути.

План, терміни і умови Після проектний моніторинг ОВД (оцінки впливу на навколишнє середовище) прописані в ув’язненні ОВД. За результатами моніторингу, якщо є необхідність, суб’єкт і уповноважений центральний або територіальний орган узгоджують введення додаткових заходів і дій щодо запобігання, зменшення, усунення та обмеження впливу даної господарської діяльності на навколишнє середовище.

Діапазон об’єктів, які потрапляють під моніторинг також широкий, і залежить від виду діяльності. Наприклад, якщо враховувати останні отримані позитивні висновки ОВД по кар’єрах, то під процес моніторингу потрапляють:

 • Дослідження атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони
 • Дослідження електромагнітних випромінювань, шуму, вібрацій
 • Дослідження підземних вод
 • Дослідження поверхневих водойм, грунтів
 • Радіологічні дослідження води
 • Аналіз здобутих матеріалів

Післяпроектний аналіз має на увазі взаємодію декількох сторін – замовника і державних органів, їх спільні дії. Щоб екологічна оцінка була більш ефективною, необхідно проводити регулярні консультації з відповідальними особами. Якісно проведений післяпроектний моніторинг не тільки надає дані зацікавленим особам, але також, активно використовує отриману від них інформацію.

Після проектний моніторинг оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВД)
Після проектний моніторинг оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВД)
Після проектний моніторинг оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВД)

Спектр послуг Центральної біохімічної лабораторії дуже великий і включає більше 100 показників різних хімічних елементів у воді і близько 20 показників мікробіологічного забруднення.

Звичайна ціна всіх представлених аналізів на ринку в лабораторії за 1 квартал складе від 20 до 40 тис. Гривень. Мінімальний термін видачі оцінки впливу на навколишнє середовище 5 років. Перевагою нашої лабораторії є знижка в 50% на лабораторні послуги.

Після проектний моніторинг 1 квартал 4 квартали (рік) 5 років
30 000 грн 120 000 грн 600 000 грн
Центральна біохімічна лабораторія 600 000 – 50% = 300 000 грн

Центральна біохімічна лабораторія проводить якісний післяпроектний моніторинг об’єктів навколишнього середовища з наступним укладенням. Ми використовуємо сучасне технічне обладнання і нові методи, розробки, засновані на багаторічному досвіді.

Центральна біохімічна лабораторія підготує графіка і оцінку ОВД в найкоротші терміни за найдоступнішими цінами зі знижкою в 50%. Для цього залиште заявку на нашому сайті.

Залиште заявку на складання звіту ОВД
і ми зв'яжемося з Вами

logo