Центральна Біохімічна Лабораторія і оцінка впливу на навколишнє середовище

Сьогодні зі збільшенням забруднень в навколишньому середовищі, необхідно регулярно проводити хімічні дослідження води на наявність сторонніх шкідливих елементів. Ми відповідаємо за гарантію якості і точність проведених досліджень.

Лабораторія працює за допомогою сучасного і якісного обладнання. При проведенні контролю дотримуються всі стандартні правила, затверджені нормами держави.

У перелік досліджень лабораторії входять:

  • Аналіз питної води, взятої з джерела центрального водопостачання
  • Аналіз питної води з поверхневих водойм
  • Аналіз питної води з колодязів чи каптажів
  • Аналіз води з природних джерел (річка, озеро, водоймище)
  • Аналіз води в басейні для плавання
  • Аналіз води зі стічних труб (господарсько-побутових, промислових)
  • Аналіз зливової стічної води
Атестат про аккредитацию. Испытательная лаборатория объектов окружающей среды.

Для проведення досліджень наша команда використовує багаторічний досвід і власні технології. Ми прагнемо забезпечити безпеку води, яку використовують наші клієнти. Фахівці лабораторій мають великий практичний досвід у сфері проведення подібних досліджень, а також потенціал. При цьому, регулярно навчаються, відвідують міжнародні конференції й підвищують професійний рівень.

Область діяльності компанії виходить за рамки стандартних. Ми прагнемо покращувати свою роботу і розширювати кількість проведених досліджень. На даний момент наші можливості включають понад 60 показників різних груп. Концерн “Дебет-Нафтогаз” акредитована Національним агентством з акредитації України та має в наявності всі необхідні супутні документи, сертифікати якості.

Для нас дуже важлива турбота про наших клієнтів і навколишній світ у цілому. Від показників досліджень безпосередньо залежить здоров’я людини. На даний момент, необхідно в обов’язковому порядку тестувати воду, яку ми вживаємо. Це допоможе контролювати рівень шкідливих речовин або зовсім виключити даний продукт з раціону.

Ми – екологічна лабораторія, яка стоїть на сторожі охорони навколишнього середовища. Наше завдання – зменшити негативний вплив стічних вод, які містять забруднювальні речовини; контролювати рівень і ступінь забруднення води й звичайно ж зберігати та оберігати населення від вживання неякісної питної води.

Ми підготуємо для Вас звіт оцінки впливу на навколишнє середовище, для цього Вам всього лише потрібно залишти заявку на складання звіту.

Залиште заявку на складання звіту ОВД
і ми зв'яжемося з Вами

logo